Teddy Eddie Konopiska - Przedszkole lingwistyczne Oxford for Kids

TEDDY EDDIE  to licencjonowana metoda nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku 2 – 7 lat, którego głównym założeniem jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą. Dlatego też zajęcia są pełne prawdziwego, komunikacyjnego użycia języka, który uaktywniany jest poprzez to, co dzieci lubią najbardziej: gry, zabawy, piosenki, bajki, słuchowiska, ilustracje i zabawki. Autorki metody czerpały inspirację z obserwacji własnych pociech, będących właśnie w wieku przedszkolnym. To one były pierwszymi, bardzo wymagającymi recenzentami.

NAJWAŻNIEJSZE ZAŁOŻENIA METODY TEDDY EDDIE

Efekt „zanurzenia” w języku Język to nie zbiór pojedynczych słówek przedstawionych na obrazkach. Liczą się zdania, teksty, dłuższe wypowiedzi i manipulowanie językiem. Dopiero to daje efekt „zanurzenia” w języku.

Więcej niż zabawa i osłuchanie. Nauka języka angielskiego dla dzieci to dużo więcej niż zabawa i osłuchanie. Wymierne efekty są bardzo ważne i osiągalne. Znamy wiele sposobów, aby motywować dzieci do używania języka obcego podczas zajęć i poza nimi.

Przemawia do nowoczesnego dziecka. Zawartość kursu musi przemawiać do nowoczesnego dziecka. Ciekawość wzbudzają raczej nowoczesne nagrania, humor, styl z gier komputerowych czy kreskówek, niegrzeczne śpiewające ptaszki i latające motylki. Dzisiejsze dzieci lubią i chcą być cool.

Dzieci uczące się z metodą TEDDY EDDIE korzystają z pakietu edukacyjnego, na który składają się:

  • podręcznik z ćwiczeniami
  • poradnik dla rodziców
  • dostęp do platformy e-learningowej PlayGround
  • SECRET BOOKLET
  • opakowanie (worek-plecaczek lub teczka)
  • kurs obejmuje 60 spotkań w roku szklonym – długość spotkań zależna jest od wieku kursantów  (szczegóły w cenniku)

Zaczerpnięto z  oficjalnych  materiałów metody Teddy Eddie. Oficjalna strona metody: www.edubears.pl