KADRA LEKTORSKA

Wszyscy nauczyciele oprócz dobrego przygotowania merytorycznego, potwierdzonego dyplomami ukończenia studiów językowych, posiadają wysokie kompetencje pedagogiczne, co jest niezmiernieważne w pracy z dziećmi i młodzieżą szkolną. Lektorzy używają zarówno tzw. British English jaki i American English, tak aby nasi kursanci mogli osłuchać się z różnymi akcentami. W miarę możliwości (jeśli nie ograniczają nas plany poszczególnych szkół) staramy się, aby grupy pracowały w systemie half’n’half, polegającym na podziale danego kursu na dwa typy zajęć, które są prowadzone przez dwóch lektorów. Dzięki temu nasi kursanci bez problemu rozumieją osoby mówiące z akcentem zarówno British jak i American English.

ROKSANA MARCZYK-BEKAS

Właściciel SJO „Prymus-Linguist”, lektor języka angielskiego Założyłam szkołę językową z autorskim programem nauczania aby realizować swoją pasję. Nauczycielem jestem od 27 lat. Wierzę, że języka obcego można nauczyć każdego, w każdym wieku, wystarczy trochę motywacji, odrobina samodyscypliny oraz głowa pełna pomysłów. Cieszą mnie postępy uczniów, bardzo ważne jest dla mnie także zadowolenie słuchaczy, którzy dzięki nauce w naszej szkole osiągają sukcesy dostając się do dobrych szkół, zdają maturę na 98% czy dostają prace w dobrych firmach. Staram się poprzez spotkania oraz szkolenia prowadzone dla naszych lektorów sprawić aby każda lekcja prowadzona przez naszą kadrę była niepowtarzalnym spotkaniem, na które warto przyjść. W skład zespołu mojej szkoły wchodzą lektorzy o wysokich kwalifikacjach zawodowych ,ogromnej kreatywności, posiadający oprócz kompetencji językowych również talent do nauczania języków obcych. Są to ludzie ciekawi świata, otwarci na potrzeby innych oraz stale pogłębiający swoją wiedzę. Prymus-Linguist to moje oczko w głowie staram się, aby nauka w Prymusie była przyjemna i skuteczna. Moja druga pasja to turystyka, podróże, poznawanie nowych miejsc, kultur oraz ciekawych ludzi, którzy zawsze wnoszą do mojego życia coś nowego.

1

ANNA AUGUSTYNOWICZ

Kierownik Administracyjny Związana jestem z SJO Prymus-Linguist od lutego 2018. Dbam o dobry wizerunek Szkoły i pozytywne relacje z kursantami. Podróże, dobra literatura i smaczne jedzenie z naciskiem na zdrowe to to co napędza mnie do życia.

2

KAROLINA SKOPOWSKA

W Prymusie pracuję jako lektor, metodyk, oraz od niedawna jako opiekun metody Teddy Eddie. Uczę kursantów w każdym wieku i na każdym poziomie. Staram się, by oprócz wiedzy, kursanci wynieśli z zajęć również dobre wspomnienia i zamiłowanie do języka. Do pracy najbardziej motywują mnie uśmiech i ekscytacja kursantów gdy przychodzę zabrać ich na zajęcia, jak również efekty, jakimi mogą się pochwalić 🙂. Wierzę, że pozytywna atmosfera podczas zajęć i dystans do siebie są kluczem do sukcesu. W wolnym czasie uwielbiam słuchać muzyki oraz podcastow kryminalnych po włosku, przebywać na łonie natury i spędzać czas w gronie bliskich.

3

ELŻBIETA KĘDZIOR

Moja przygoda z Prymusem zaczęła się wiele lat temu, gdy przekroczyłam progi tej szkoły jako uczennica. Po wielu latach wróciłam jako lektor i od 2021 roku pracuję z uczniami w każdym wieku i o każdych możliwościach językowych. Na zajęciach skupiam się na komunikacji bo wierzę, że każdy jest w stanie coś od siebie dodać, a komentarze “Zrozumiałem!” lub” “Wiem o co chodzi!” sprawiają, że pracę wykonuję z przyjemnością. W wolnym czasie chodzę po Polsce, latam po świecie, odwiedzam kina i teatry oraz rozglądam się za nowymi miejscami, gdzie mogę pomieścić książki. Gotuję pod czujnym okiem mojego psa oraz studiuję obce języki, ponieważ dają one wyjątkowy wgląd w otaczający nas świat.

6

GABRIELA CHOCIEJ

Przygoda z nauczaniem języka angielskiego zaczęła się w 2017, kiedy podjęłam pracę w przedszkolu jako lektor języka angielskiego i ….wsiąkłam. Pokochałam pracę z dziećmi, a nauczanie zaczęło mi sprawiać ogromną frajdę. Po dwóch latach zaczęłam pracę w szkole podstawowej, jednak dopiero praca w szkole językowej Prymus Linguist okazała się satysfakcjonująca. W czasie wolnym uwielbiam spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi. Uwielbiam gotować, oglądać filmy kryminalne, śpiewać oraz tańczyć.
4

INNA PETROVA

My name is Inna and I am a teacher with 14 years of experience in teaching English to groups and individual learners. I am a person with a strong teacher personality and passion for continuous professional development. What I especially like about teaching is that I can also learn a lot from my students. Over those years I’ve learned what makes speaking or writing hard to my students and what grammar points are especially confusing to them. So I am aware of all your learning problems and as I like to say – if there’s a problem there is a solution! And it’s on me to develop solutions to address your learning problems effectively. Since my profession is an integral part of me, my interests are mainly related to educational psychology. I can spend hours reading about techniques to help my students retain knowledge or how learners grow intellectually and acquire new skills. Apart from this, I spend my free time doing yoga or walking in nature. As a big fan of Astrology and Astronomy I always look for the best stargazing locations and observatory spots to admire the Universe.

5