Savvy Ed – Edu Bears – Angielski dla dzieciSAVVY ED to metoda bardzo ambitna. Dzięki niej, dzieci w wieku od 8 do 10 lat, opanowują ogrom materiału. Skuteczność tej metody polega na tym, że dzieci zupełnie nie zdają sobie sprawy z tego, jak wiele się uczą oraz ile od nich wymagamy. Nauka nie sprawia problemów dlatego, że bazujemy na ich wiedzy i doświadczeniu językowym nabytym w poprzednich latach, które systematycznie rozwijamy i utrwalamy. Metoda Savvy Ed jest idealna dla dzieci uczących się w szkołach językowych lub prywatnych szkołach podstawowych. Savvy Ed jest dedykowany uczniom, którzy KONTYNUUJĄ NAUKĘ JĘZYKA ANGIELSKIEGO lub są po mocnym programie nauczania.

NAJWAŻNIEJSZE ZAŁOŻENIA METODY SAVVY ED

FEKT KULI ŚNIEŻNEJ
czyli „stopniowe narastanie” materiału językowego w zadaniach, powtórkach i ułożeniu zajęć

KOMPAKTOWOŚĆ I KOMPLETOŚĆ
metoda Savvy Ed to nie tylko podręcznik, ale cała filozofia nauczania oraz dodatkowe materiały i elementy niezbędne wspierania nauki

SYSTEMY MOTYWACYJNE
Savvy Ed przesyła dzieciom z całego świata listy, motywując i nagradzając za zaangażowanie, a podczas lekcji wykorzystywane są elementy grywalizacji, tzn. dzieci w trakcie zajęć np. zbierają grudki złota potrzebne do budowania swojego Złotego Królestwa

OCENIANIE KSZTAŁTUJĄCE
Po opanowaniu przez dziecko materiału, nie wystawiamy ocen innych niż „A”. Wszystko po to, aby wspierać rozwój i talenty młodych kursantów.

CO ZAWIERA PAKIET SAVVY ED?

  • Kurs obejmuje 65 spotkań 45 minutowych
  • Savvy Book czyli podręcznik ucznia oraz Snowball Book czyli książka ćwiczeń
  • Dostęp do platformy e-learningowej Savvy Quest,
  • Parents Book czyli książka rodzica. Służy ona za zeszyt kontaktu, do którego uczniowie będą wklejać informacje przekazywane przez lektora oraz w której lektor będzie wpisywał informację o zaliczeniach kolejnych partii materiału przez dziecko.

 

Zaczerpnięto z  oficjalnych  materiałów metody Savvy Ed. Oficjalna strona metody: www.edubears.pl